Komenda Miejska Policji w Olsztynie


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Olsztyn: Dzielnicowi z wizytą w przedszkolu

  Dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Marzenie” w Olsztynie odbyły wyjątkową lekcję o bezpieczeństwie, którą przeprowadzili dzielnicowi z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. Dzieci dowiedziały się, na czym polega praca policjantów i jakiej pomocy można od nich oczekiwać. Na koniec spotkania dzielnicowi wręczyli maluchom odblaskowe upominki.

 2. Kierownictwo

 3. Komenda Miejska Policji w Olsztynie

 4. Wydział Kryminalny

 5. Wydział Ruchu Drogowego

 6. Olsztyn: Policjanci zatrzymali dilera narkotyków i jego klientów

  Kara nawet 10 lat pozbawienia wolności może grozić 21-letniemu mieszkańcowi Olsztyna, który jest podejrzany o handel narkotykami. Młody mężczyzna został zatrzymany przez policjantów zwalczających przestępczość narkotykową. Wraz z nim do policyjnego aresztu trafiły trzy inne osoby, które według ustaleń funkcjonariuszy zaopatrywały się u niego w środki odurzające. Policjanci znaleźli i zabezpieczyli w mieszkaniu 21-latka prawie kilogram marihuany i ponad 10 tyś. złotych gotówki.

 7. Olsztyn: Groźny wypadek z udziałem osoby pieszej

  Policjanci pracowali na miejscu potrącenia osoby pieszej. Według wstępnych ustaleń sprawcą zdarzenia był pieszy, który na czerwonym świetle wszedł na pasy. Został przetransportowany do szpitala z urazami nóg i głowy. Trwa wyjaśnianie wszystkich okoliczności tego zdarzenia.

 8. Komisariat Policji w Barczewie

 9. Komisariat Policji w Dobry Mieście

 10. Komisariat Policji w Biskupcu