Komenda Miejska Policji w Olsztynie


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Komenda Miejska Policji w Olsztynie

 2. Olsztyn: Znaleziono ciało mężczyzny, pomóż ustalić jego tożsamość?

  Komenda Miejska Policji w Olsztynie prowadzi czynności identyfikacyjne w sprawie ujawnionych w dniu 15 lipca zwłok mężczyzny w kompleksie leśnym na terenie gminy Olsztynek. Z uwagi na brak możliwości identyfikacyjnych, zwracamy się z prośbą do osób z całej Polski, które w przeciągu ostatnich kilku miesięcy straciły kontakt z osobą im bliską, bądź znajomym, który umiał wspinać się na drzewa, o kontakt telefoniczny z policjantką prowadzącą czynności 537-682-177.

 3. Kierownictwo

 4. Postępowania w sprawie firmy LEX SUPERIOR SP. Z O.O.

  Prokuratura Okręgowa w Gdańsku Wydział VI do Spraw Gospodarczych prowadzi za syg.akt VI Ds.74/15 śledztwo w sprawie usiłowania doprowadzenia do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem szeregu osób pokrzywdzonych, od których firma Lex Superior sp.z o.o żąda zapłaty pieniędzy w kwocie 750zł., tytułem naprawienia szkody za rzekome naruszenie praw autorskich, oferując jednocześnie zawarcie ugody, po uprzednim wprowadzeniu pokrzywdzonych w błąd co do podstawy faktycznej i prawnej.

 5. Wydział Kryminalny

 6. Posterunek Policji w Olsztynie

 7. Wydział Ruchu Drogowego

 8. Olsztyn: Rozbite auto chciał sprzedać jako bezwypadkowe, odpowie za usiłowanie oszustwa

  Kara do 8 lat pozbawienia wolności może grozić 61-letniemu mieszkańcowi Olsztyna, który chciał sprzedać mazdę jako auto bezwypadkowe mając świadomość tego, że pojazd uczestniczył w zdarzeniu drogowym. Na trop nieuczciwego sprzedawcy trafili dziennikarze TVN-u z ukrytą kamerą.

 9. Komisariat Policji w Barczewie

 10. Posterunek Policji w Purdzie