Tag konkurs
Rozmiar czcionki
- Sierż. szt. Cezary Prusik najlepszym policjantem ruchu drogowego naszego garnizonu Policyjna służba na drodze to znacznie więcej niż ściganie piratów drogowych. To również umiejętności związane z zapanowaniem nad ruchem, zdolność do kierowania samochodem czy motocyklem w trudnych warunkach i pod presją czasu. To też konieczność posiadania odpowiednich umiejętności z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Tymi cechami musieli wykazać się uczestnicy Wojewódzkiego Finału Konkursu Policjant Ruchu Drogowego, który w tym roku odbył się w Komendzie Powiatowej Policji w Bartoszycach.
- Trwa konkurs „Policjant, który mi pomógł”. Na zgłoszenia czekamy na końca maja! Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji organizuje ogólnopolski konkurs „Policjant, który mi pomógł”. Głównym celem konkursu jest w szczególności promocja postaw i umiejętności policjantów osobiście zaangażowanych w pomoc osobom krzywdzonym. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31 maja 2023 r.
- Konkurs plastyczno - filmowy pn. "Artystyczny przeWODNIK" W ramach letniej edycji ogólnopolskiej akcji informacyjno-edukacyjnej pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” został ogłoszony konkurs plastyczno-filmowy „Artystyczny przeWODNIK", którego tematem jest zobrazowanie bezpiecznego sposobu zachowania osób przebywających w wodzie lub nad wodą, promocja zdrowego i aktywnego trybu życia oraz popularyzacja wśród dzieci i młodzieży wiedzy na temat bezpiecznych zachowań w wodzie lub nad wodą.
- Konkurs na projekt "logo" Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości W związku z utworzeniem Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości ogłaszamy konkurs na projekt graficzny ,,logo” nowo powstałej jednostki Policji.
- Konkurs „Policjant, który mi pomógł” Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji organizuje ogólnopolski konkurs „Policjant, który mi pomógł”. Głównym celem konkursu jest w szczególności promocja postaw i umiejętności policjantów osobiście zaangażowanych w pomoc osobom krzywdzonym.
- Konkurs „Najbezpieczniejszy młody kierowca” Dla młodych kierowców, którzy chcą sprawdzić swoją wiedzę z zakresu ruchu drogowego, po raz kolejny zorganizowany został konkurs pn. „Najbezpieczniejszy Młody Kierowca”.
- Konkurs plastyczno - filmowy pn. "Artystyczny przeWODNIK" W ramach V edycji ogólnopolskiej akcji informacyjno-edukacyjnej pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” został ogłoszony konkurs plastyczno-filmowy „Artystyczny przeWODNIK", którego tematem jest zobrazowanie bezpiecznego sposobu zachowania osób przebywających w wodzie lub nad wodą, promocja zdrowego i aktywnego trybu życia oraz popularyzacja wśród dzieci i młodzieży wiedzy na temat bezpiecznych zachowań w wodzie i nad wodą.
- Konkurs plastyczno-filmowy „Stok nie jest dla bałwanów” Trwa konkurs plastyczno-filmowy „Stok nie jest dla bałwanów”
- Zachęcamy dzieci do udziału w konkursie pt. „Błyskotliwa Szkoła” Od 4 listopada 2019 roku do końca lutego 2020 roku na terenie podległym olsztyńskiej komendzie realizowany będzie konkurs „Błyskotliwa Szkoła” pod patronatem Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty. To już czwarta edycja wydarzenia, którego organizatorami są: Szkoła Podstawowa Nr 30 w Olsztynie, Wydział Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie i Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego – Regionalne Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Olsztynie.
- Świeć Przykładem – Noś odblaski! Przez kilka najbliższych tygodni, w piątek, będziemy prezentować czterowersowe rymowanki o tematyce promującej ideę używania elementów odblaskowych. Rymowanki napisane zostały przez uczniów klas I – III szkół podstawowych, które wzięły udział w ogólnopolskim konkursie literackim pn. „Rymowanka – Zachęcanka”, zorganizowanym przez Policję i zakwalifikowały się do finału konkursu.
- Powiatowe eliminacje konkursu – oskarżyciel publiczny Pod koniec września odbyły się powiatowe eliminacje do II Ogólnopolskiego Konkursu dla Policjantów – Oskarżycieli Publicznych. Funkcjonariusze rozwiązywali test wiedzy, składający się z 40 pytań. Zwycięzcą okazał się asp. szt. Piotr Jankowski, który będzie reprezentował naszą jednostkę w trakcie wojewódzkiego etapu konkursu. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
- Olsztyński policjant wśród najlepszych funkcjonariuszy drogówki – drugi, ale jednak czwarty Przez cztery dni w Warszawie oraz Centrum Szkolenia Policji w Legionowie odbywał się konkurs, w którym o miano najlepszego w kraju rywalizowali policjanci ruchu drogowego. Olsztyńską komendę reprezentował asp. Cezary Piotrowski, który zajął 1. miejsce w konkurencji kierowania ruchem na skrzyżowaniu oraz 4. miejsce w klasyfikacji indywidualnej. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Sierż. szt. Cezary Prusik najlepszym policjantem ruchu drogowego naszego garnizonu
Policyjna służba na drodze to znacznie więcej niż ściganie piratów drogowych. To również umiejętności związane z zapanowaniem nad ruchem, zdolność do kierowania samochodem czy motocyklem w trudnych warunkach i pod presją czasu. To też konieczność posiadania odpowiednich umiejętności z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Tymi cechami musieli wykazać się uczestnicy Wojewódzkiego Finału Konkursu Policjant Ruchu Drogowego, który w tym roku odbył się w Komendzie Powiatowej Policji w Bartoszycach.
Trwa konkurs „Policjant, który mi pomógł”. Na zgłoszenia czekamy na końca maja!
Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji organizuje ogólnopolski konkurs „Policjant, który mi pomógł”. Głównym celem konkursu jest w szczególności promocja postaw i umiejętności policjantów osobiście zaangażowanych w pomoc osobom krzywdzonym. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31 maja 2023 r.
Konkurs plastyczno - filmowy pn. "Artystyczny przeWODNIK"
W ramach letniej edycji ogólnopolskiej akcji informacyjno-edukacyjnej pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” został ogłoszony konkurs plastyczno-filmowy „Artystyczny przeWODNIK", którego tematem jest zobrazowanie bezpiecznego sposobu zachowania osób przebywających w wodzie lub nad wodą, promocja zdrowego i aktywnego trybu życia oraz popularyzacja wśród dzieci i młodzieży wiedzy na temat bezpiecznych zachowań w wodzie lub nad wodą.
Konkurs na projekt "logo" Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości
W związku z utworzeniem Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości ogłaszamy konkurs na projekt graficzny ,,logo” nowo powstałej jednostki Policji.
Konkurs „Policjant, który mi pomógł”
Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji organizuje ogólnopolski konkurs „Policjant, który mi pomógł”. Głównym celem konkursu jest w szczególności promocja postaw i umiejętności policjantów osobiście zaangażowanych w pomoc osobom krzywdzonym.
Konkurs „Najbezpieczniejszy młody kierowca”
Dla młodych kierowców, którzy chcą sprawdzić swoją wiedzę z zakresu ruchu drogowego, po raz kolejny zorganizowany został konkurs pn. „Najbezpieczniejszy Młody Kierowca”.
Konkurs plastyczno - filmowy pn. "Artystyczny przeWODNIK"
W ramach V edycji ogólnopolskiej akcji informacyjno-edukacyjnej pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” został ogłoszony konkurs plastyczno-filmowy „Artystyczny przeWODNIK", którego tematem jest zobrazowanie bezpiecznego sposobu zachowania osób przebywających w wodzie lub nad wodą, promocja zdrowego i aktywnego trybu życia oraz popularyzacja wśród dzieci i młodzieży wiedzy na temat bezpiecznych zachowań w wodzie i nad wodą.
Konkurs plastyczno-filmowy „Stok nie jest dla bałwanów”
Trwa konkurs plastyczno-filmowy „Stok nie jest dla bałwanów”
Zachęcamy dzieci do udziału w konkursie pt. „Błyskotliwa Szkoła”
Od 4 listopada 2019 roku do końca lutego 2020 roku na terenie podległym olsztyńskiej komendzie realizowany będzie konkurs „Błyskotliwa Szkoła” pod patronatem Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty. To już czwarta edycja wydarzenia, którego organizatorami są: Szkoła Podstawowa Nr 30 w Olsztynie, Wydział Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie i Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego – Regionalne Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Olsztynie.
Świeć Przykładem – Noś odblaski!
Przez kilka najbliższych tygodni, w piątek, będziemy prezentować czterowersowe rymowanki o tematyce promującej ideę używania elementów odblaskowych. Rymowanki napisane zostały przez uczniów klas I – III szkół podstawowych, które wzięły udział w ogólnopolskim konkursie literackim pn. „Rymowanka – Zachęcanka”, zorganizowanym przez Policję i zakwalifikowały się do finału konkursu.
Powiatowe eliminacje konkursu – oskarżyciel publiczny
Pod koniec września odbyły się powiatowe eliminacje do II Ogólnopolskiego Konkursu dla Policjantów – Oskarżycieli Publicznych. Funkcjonariusze rozwiązywali test wiedzy, składający się z 40 pytań. Zwycięzcą okazał się asp. szt. Piotr Jankowski, który będzie reprezentował naszą jednostkę w trakcie wojewódzkiego etapu konkursu. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Olsztyński policjant wśród najlepszych funkcjonariuszy drogówki – drugi, ale jednak czwarty
Przez cztery dni w Warszawie oraz Centrum Szkolenia Policji w Legionowie odbywał się konkurs, w którym o miano najlepszego w kraju rywalizowali policjanci ruchu drogowego. Olsztyńską komendę reprezentował asp. Cezary Piotrowski, który zajął 1. miejsce w konkurencji kierowania ruchem na skrzyżowaniu oraz 4. miejsce w klasyfikacji indywidualnej. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.