Aktualności

Mikołajkowe działania policjantów z Olsztyna

Policjanci z okazji mikołajek rozdawali słodkości, a także oddawali krew. Dzielnicowy obdarował upominkami dzieci na ulicach miasta. Organizatorem akcji, jak co roku, był st. asp. Leszek Jacznik z I Posterunku Policji. Z kolei funkcjonariusze z III Posterunku Policji uświetnili dzień Św. Mikołaja, włączając się w akcję oddawania krwi.

We wtorek (6.12.2022 r.) dzielnicowy z I Posterunku Policji  w związku z mikołajkami obdarował dzieci z Olsztyna słodyczami. St. asp. Leszek Jacznik z białą brodą i w mikołajowej czapce sprawił ogromną frajdę dzieciom, które mogły spotkać go na ulicach miasta. Oprócz niezapomnianego widoku policyjnego Mikołaja, najmłodsi obdarowywani byli słodyczami. Z pewnością zapamiętają te mikołajki na długo.

Krew ratuje życie, nie można jej kupić, za to można się nią podzielić i w ten sposób podarować najpiękniejszy prezent, który może pomóc potrzebującym. Do jej oddawania aktywnie przyczyniają się policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. Systematycznie udają się do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Olsztynie. We wtorek (6.12.2022 r.) funkcjonariusze z III Posterunku Policji w Olsztynie włączyli się do mikołajkowej akcji oddawania krwi organizowanej przez Oddział Klubu HDK Legion Oddział Leśnik. Policjanci podzieli się bezcennym darem. Swoją postawą zachęcają innych do zostania honorowym dawcą krwi.

(pż/tm)

 

 

 • fot.st.sierż. Jarosław Nożyński . Zdjęcie przedstawia funkcjonariusza w czapce Mikołaja i białej brodzie na tle radiowozu.
  fot. st. sierż. Jarosław Nożyński
 • fot. st.sierż. Jarosław Nożyński Zdjęcie przedstawia funkcjonariusza w czapce Mikołaja z białą brodą, rozdającego słodycze dzieciom.
  fot. st. sierż. Jarosław Nożyński
 • fot.st. sierż. Jarosław Nożyński Zdjęcie przedstawia funkcjonariusza w czapce Mikołaja i z brodą na tle choinki.
  fot. st. sierż. Jarosław Nożyński
 • Mikołajkowa akcja poboru krwi. Zdjęcie przedstawia funkcjonariusza, który oddaje krew.
  Mikołajkowa akcja poboru krwi
 • Mikołajkowa akcja poboru krwi. Zdjęcie przedstawia funkcjonariusza oddającego krew.
  Mikołajkowa akcja poboru krwi
 • Mikołajkowa akcja poboru krwi. Zdjęcie przedstawia funkcjonariuszy oddających krew.
  Mikołajkowa akcja poboru krwi

 

 

 

Powrót na górę strony