Ważne informacje - 5 artykułów

Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Komenda Miejska Policji w Olsztynie

 2. Kierownictwo

 3. Uszkodził dwa auta. Usłyszał zarzuty

  Policjanci z Olsztyna zatrzymali 24- letniego mieszkańca miasta i przedstawili mu zarzuty uszkodzenia mienia. Młody mężczyzna kopał i uderzał deską w zaparkowane auta. Pokrzywdzeni ocenili straty na ponad 3 tysiące złotych.

 4. Tankowali swojego forda… z przewierconych baków autobusów

  Zarzuty kradzieży z włamaniem i zniszczenia mienia usłyszeli 32 i 27-latek. Podejrzani przewiercali baki autobusów zaparkowanych na zajezdni, a zabranym olejem napędowym tankowali swój samochód. Jeden z mężczyzn był poszukiwany.

 5. Olsztyn: Pożar budynku mieszkalnego. Ewakuowano blisko 50 osób

  Olsztyńscy policjanci ustalają przyczynę pożaru, do którego doszło dziś w nocy w 4-piętrowym budynku mieszkalnym przy ul. Jarockiej. Ogień pojawił się na dachu i poddaszu budynku. Mieszkańcy zostali ewakuowani, nikt nie odniósł żadnych obrażeń.

 6. Komisariat Policji w Biskupcu

 7. Potrącenie rowerzystki na przejściu dla pieszych

  Piesi, rowerzyści i motocykliści to grupa niechronionych uczestników ruchu drogowego. W porównaniu do kierowców samochodów nie chronią ich pasy bezpieczeństwa, poduszki powietrzne ani karoseria pojazdu. Apelujemy o ostrożność i wzajemny szacunek na drodze.

 8. Policjanci wzięli udział w Regionalnych Obchodach Święta Lasu

  Uczestnicy Regionalnych Obchodów Święta Lasu mieli okazję poznać bliżej pracę policjantów oraz obejrzeć wykorzystywany przez nich sprzęt. Dużym zainteresowaniem podczas wydarzenia cieszyła się przyczepa "NOL-ek - Mobilne centrum bezpieczeństwa powiatu olsztyńskiego". Festyn zorganizowany został przez Nadleśnictwo Olsztyn.

 9. Wydział Ruchu Drogowego

 10. Komisariat Policji w Olsztynku

Powrót na górę strony