Ważne informacje - 5 artykułów

Komunikaty


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Zaginął 48-letni mieszkaniec gminy Dobre Miasto

  Policjanci z Dobrego Miasta prowadzą czynności poszukiwawcze za zaginionym 48-letnim Dariuszem Zakrzewskim. Mężczyzna ostatni raz był widziany 15 maja 2023 roku przy ul. Orła Białego w Dobrym Mieście. Do chwili obecnej mężczyzna nie nawiązał kontaktu z rodziną. Każdy, kto posiada informacje mogące pomóc w odnalezieniu zaginionego proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką Policji.

 2. Komenda Miejska Policji w Olsztynie

 3. Zawiadomienie o przestępstwie lub wykroczeniu - zgłoszenie online

  Chcesz zgłosić Policji przestępstwo lub wykroczenie? Nie musisz przychodzić do komendy osobiście! Możesz to zrobić przesyłając stosowną informację pocztą tradycyjną lub mailem. Aby ułatwić tą procedurę, Komenda Miejska Policji w Olsztynie opracowała wzór takiego doniesienia. W poszczególnych polach wpisz odpowiednie informacje. Gotowe pismo (wraz z załącznikami) wyślij pocztą tradycyjną pod adres: Komenda Miejska Policji w Olsztynie, 10-526 Olsztyn ul. Partyzantów 23 lub prześlij je na adres mailowy oficera dyżurnego KMP w Olsztynie: dyzurny@olsztyn.ol.policja.gov.pl Pamiętaj, że możesz to zrobić również drogą elektroniczną.

 4. Druki do pobrania

 5. „Biskupiecki Beniuś” zaprasza na II Piknik Rodzinny

  Komisariat Policji w Biskupcu już po raz drugi zaprasza na festyn rodzinny dla najmłodszych mieszkańców miasta. W ubiegłym roku piknik rodzinny pn. ,,Smerfuj z policjantami” cieszył się ogromnym zainteresowaniem – komisariat odwiedziło kilkaset dzieci wraz z opiekunami. Zgodnie z ubiegłoroczną zapowiedzią organizatorzy zapraszają i czekają z niecierpliwością na uczestników również w tym roku.

 6. Kierownictwo

 7. Komisariat Policji w Dobrym Mieście

 8. Rodzice, dzieci i alkohol to złe połączenie

  Opieka nad dzieckiem musi być pełniona w taki sposób, aby zawsze, przynajmniej jeden opiekun był całkowicie trzeźwy. Policjanci którzy przybyli pod wskazany adres, zastali leżące na ławie puszki po piwie oraz dwójkę małych dzieci wraz z pijanymi rodzicami. O dalszym losie opiekunów zadecyduje już sąd rodzinny.

 9. Policyjna profilaktyka na festynach

  Profilaktyki nigdy za mało. Wiedzą o tym doskonale policjanci w olsztyńskiej jednostki Policji. Dbając o najmłodszych uczestniczą w spotkaniach edukacyjnych. Ich celem jest nie tylko przekazanie maluchom podstawowej wiedzy z zakresu bezpieczeństwa, ale również zbudowanie pozytywnych skojarzeń z Policją.

 10. Wydział Ruchu Drogowego

Powrót na górę strony