Aktualności

Kom. Katarzyna Moroz Komendantem Komisariatu Policji w Dobrym Mieście

Data publikacji 16.05.2023

Komendant Miejski Policji w Olsztynie mł. insp. Piotr Koszczał uroczyście wręczył rozkaz personalny o powołaniu na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Dobrym Mieście kom. Katarzynie Moroz. Wydarzenie odbyło się w obecności kadry kierowniczej komisariatu Policji oraz zaproszonych gości.

W poniedziałek (15.05.2023) w Komisariacie Policji w Dobrym Mieście odbyła się uroczystość powołania na stanowisko kierownicze. Decyzją Komendanta Miejskiego Policji w Olsztynie mł. insp. Piotra Koszczała, Komendantem Komisariatu Policji w Dobrym Mieście została kom. Katarzyna Moroz. W wydarzeniu wzięli udział zaproszeni goście – Piotr Machul p.o. Prokuratora Rejonowego Olsztyn-Północ w Olsztynie, Jarosław Kowalski Burmistrz Dobrego Miasta, Waldemar Szydlik Sekretarz Gminy Dywity, Mariusz Olkowski Sekretarz Gminy Jonkowo, Julian Wojgieniec Kierownik Referatu Bezpieczeństwa i Transportu Zbiorowego i Sportu Urzędu Gminy Dywity oraz kadra kierownicza Komisariatu Policji w Dobrym Mieście.
Komendant Miejski Policji w Olsztynie mł. insp. Piotr Koszczał wręczając rozkaz personalny pogratulował awansu kom. Katarzynie Moroz. Nowa Pani Komendant podziękowała za zaufanie i zapewniła o pełnej gotowości do służby na nowym stanowisku, aby strzec bezpieczeństwa mieszkańców podległego rejonu.
Kom. Katarzyna Moroz służbę w Policji rozpoczęła w 2006 roku. Przez jej większość związana jest z pionem kryminalnym. W 2020 roku została powołana na stanowisko Z-cy Komendanta Komisariatu Policji w Biskupcu. W dniu 15 maja 2023 roku awansowana na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Dobrym Mieście.
(aj)

 

Powrót na górę strony