Aktualności

Kom. Adam Maciejewski – p.o. Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Biskupcu

Komendant Miejski Policji w Olsztynie mł. insp. Piotr Koszczał powierzył obowiązki Z-cy Komendanta Komisariatu Policji w Biskupcu kom. Adamowi Maciejewskiemu. Uroczyste wręczenie rozkazu personalnego odbyło się w budynku biskupieckiej jednostki Policji w obecności jej kadry kierowniczej.

W środę (17.05.2023) w budynku Komisariatu Policji w Biskupcu odbyła się uroczystość wręczenia rozkazu personalnego na stanowisko kierownicze. Komendant Miejski Policji w Olsztynie mł. insp. Piotr Koszczał powierzył obowiązki Z-cy Komendanta Komisariatu Policji w Biskupcu kom. Adamowi Maciejewskiemu. Wydarzenie obyło się w obecności kadry kierowniczej biskupieckiej jednostki Policji.

Kom. Adam Maciejewski – służbę w Policji rozpoczął w 2004 roku. Przez jej większość związany był z pionem kryminalnym. Od 2020 roku pełnił funkcję kierownika w Wydziale dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.
Nowemu Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Biskupcu gratulujemy i życzymy wszelkiej pomyślności na nowym stanowisku służbowym.
(aj)

  • Zdjęcie przedstawia mł. insp. Piotra Koszczała, kom. Adama Maciejewskiego oraz podinsp. Marcina Cydzika.
Powrót na górę strony