Aktualności

„Biskupiecki Beniuś” zaprasza na II Piknik Rodzinny

Komisariat Policji w Biskupcu już po raz drugi zaprasza na festyn rodzinny dla najmłodszych mieszkańców miasta. W ubiegłym roku piknik rodzinny pn. ,,Smerfuj z policjantami” cieszył się ogromnym zainteresowaniem – komisariat odwiedziło kilkaset dzieci wraz z opiekunami. Zgodnie z ubiegłoroczną zapowiedzią organizatorzy zapraszają i czekają z niecierpliwością na uczestników również w tym roku.

Przypomnijmy. „Biskupiecki Beniuś” – którego imię wyłoniono w drodze konkursu, a jego laureatką została 3-letnia Małgosia - to rzeźba zdobiąca Komisariat Policji w Biskupcu. W maju 2022 roku policjanci z Komisariatu Policji w Biskupcu zorganizowali festyn dla najmłodszych mieszkańców miasta pn. ,,Smerfuj z policjantami”. Piknik rodzinny cieszył się ogromnym zainteresowaniem, a komisariat odwiedziło kilkaset dzieci wraz z opiekunami.


Link do komunikatu:

https://olsztyn.policja.gov.pl/o02/aktualnosci/93831,Smerfowali-z-policjantami-z-Komisariatu-Policji-w-Biskupcu.html?search=906324904257


W środę (31.05.2023 r.) Komisariat Policji w Biskupcu zaprasza na II Piknik Rodzinny pn. ,,Smerfuj z policjantami”. Startujemy o godzinie 15:00 na placu za Komisariatem Policji w Biskupcu! Na uczestników festynu czekać będzie moc piknikowych atrakcji m.in.: dzieci będą miały okazję zrobić sobie zdjęcie z Beniusiem, wsiąść do policyjnego radiowozu, obejrzeć sprzęt wykorzystywany w codziennej służbie przez policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego i porozmawiać z policjantami o bezpieczeństwie. Zaprezentowany zostanie też sprzęt samodzielnego pododdziału kontrterrorystycznego policji, a także innych służb mundurowych. Dla śmiałków zorganizowany zostanie trening na siłowni pod okiem policyjnych instruktorów. Ponadto każdy będzie mógł skorzystać z dmuchanego placu zabaw, nauczyć się podstaw udzielania pierwszej pomocy, sprawdzić swoją wiedzę w konkursach z nagrodami,  a w przerwie skosztować kulinarnej niespodzianki.
Serdecznie zapraszamy!


(p.ż/ r.j)

  • Plakat Komisariat Policji w Biskupcu zaprasza na II Piknik Rodzinny pn. ,,Smerfuj z policjantami”. Startujemy o godzinie 15:00 na Placu za Komisariatem Policji w Biskupcu! Na uczestników festynu czekać będzie moc piknikowych atrakcji m.in.: dzieci będą miały okazję zrobić sobie zdjęcie z Beniusiem, wsiąść do policyjnego radiowozu, obejrzeć sprzęt wykorzystywany w codziennej służbie przez policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego i porozmawiać z policjantami o bezpieczeństwie. Zaprezentowany zostanie też sprzęt samodzielnego pododdziału kontrterrorystycznego policji, a także innych służb mundurowych. Dla śmiałków zorganizowany zostanie trening na siłowni pod okiem policyjnych instruktorów. Ponadto każdy będzie mógł skorzystać z dmuchanego placu zabaw, nauczyć się podstaw udzielania pierwszej pomocy, sprawdzić swoją wiedzę w konkursach z nagrodami,  a w przerwie skosztować kulinarnej niespodzianki.
Powrót na górę strony