Aktualności

Pomagamy i chronimy - nieustannie przypominając o bezpieczeństwie

Przedstawiciele Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej i Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie wspólnie z funkcjonariuszami z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie byli obecni na Festynie ,,Rodzina Twój Przyjazny Świat”. Wszystko po to, aby wakacje były bezpieczne i wesołe.

W sobotę (24.06.2023 r.) policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie wspólnie z funkcjonariuszami z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie uczestniczyli w Festynie pn. ,,Rodzina Twój Przyjazny Świat”. Na uczestników festynu czekały różne atrakcje i konkursy z nagrodami. Nie zabrakło również stoisk służb mundurowych. Można było nas spotkać na stoisku profilaktycznym, gdzie policjanci przybliżali zasady bezpieczeństwa podczas wakacyjnego wypoczynku, a także przygotowali liczne atrakcje dla najmłodszych. Z kolei osoby dorosłe mogły dowiedzieć się m.in. jak zabezpieczyć swoje mienie i przeciwdziałać włamaniom do domów. Ponadto uczestnicy tego wydarzenia mogli również z bliska podziwiać policyjny sprzęt oraz wsiąść do radiowozu czy usiąść na motocyklu. Nie zabrakło również informacji o doborze do służby w Policji.

Więcej szczegółowych informacji na temat etapów doboru do służby można przeczytać na stronie:

https://warminsko-mazurska.policja.gov.pl/ol/praca-w-policji/rekrutacja-do-sluzby-w/etapy/90000,Etapy-postepowania-kwalifikacyjnego-do-Policji.html

(p.ż/d.m)

  • POLICJANCI NA FESTYNIE RODZINNYM
  • POLICJANCI NA FESTYNIE RODZINNYM
  • POLICJANCI NA FESTYNIE RODZINNYM
Powrót na górę strony