Aktualności

Poszukiwani- zatrzymani

Policjanci ujawniają poszukiwanych w różnych okolicznościach. Część z nich zatrzymywana jest w miejscu zamieszkania, inni "wpadają" podczas legitymowania w związku z interwencjami. Zdarzają się również sytuacje, że osoby poszukiwane chcą rozliczyć się z przeszłością i po opłaceniu grzywny zostają zwolnione.

W sobotę (24.06.2023 r.) w jednym z mieszkań na terenie m. Barczewo policjanci zatrzymali 32-latka, który po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazał się osobą poszukiwaną przez Sąd Rejonowy w Olsztynie celem odbycia kary zastępczej 90 dni pozbawienia wolności za popełnione w przeszłości przestępstwo. Mężczyzna został zatrzymany i najbliższe dni spędzi w zakładzie karnym ponosząc konsekwencje swoich czynów.
W poniedziałek (26.06.2023 r.) do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie przyszedł 29-letni mężczyzna, który po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazał się osobą poszukiwaną przez Sąd Rejonowy w Olsztynie celem odbycia kary 5 dni aresztu lub opłacenia grzywny za wcześniej popełnione wykroczenie. Mężczyzna postanowił rozliczyć się z przeszłością i po opłaceniu grzywny został zwolniony.
(p.ż/k.h)

Powrót na górę strony