Aktualności

Uwaga - możliwe utrudnienia w RD

Policjanci z Komisariatu Policji w Olsztynku Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie w związku z organizowanym rodzinnym piknikiem w m. Gryźliny - informują, że można spodziewać się zwiększonego natężenia ruchu drogowego oraz apelują o ostrożność. Funkcjonariusze będą dbać o bezpieczeństwo uczestników pikniku, mieszkańców oraz wszystkich osób, którzy będą przemieszczać się w tych okolicach.

W niedzielę (09.07.2023 r.) będziemy czuwać nad bezpieczeństwem uczestników pikniku rodzinnego w m. Gryźliny gm. Stawiguda. Od godziny 9:00 można spodziewać się zwiększonego natężenia w ruchu drogowym na trasach dojazdowych do m. Gryźliny i okolicach lądowiska. Apelujemy o ostrożność oraz o stosowanie się do poleceń i wskazówek osób kierujących ruchem. Ewentualne utrudnienia w ruchu drogowym mogą wystąpić na S51 przy zjeździe do m. Gryźliny w kierunku m. Ameryka oraz na drodze krajowej nr 58 na odcinku Mierki-Waszeta.
Funkcjonariusze będą dbali o bezpieczeństwo uczestników pikniku, mieszkańców oraz wszystkich osób, którzy będą przemieszczać się w tych okolicach. Postarają się również, aby ewentualne utrudnienia w ruchu drogowym były jak najmniej dotkliwe dla kierowców.
(p.ż/k.h)

Powrót na górę strony