Aktualności

Czuwaliśmy nad bezpieczeństwem podczas organizowanych w weekend wydarzeń

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Olszynie czuwają nad bezpieczeństwem nie tylko na drodze, czy na wodzie, ale również podczas organizowanych w sezonie wakacyjnym wydarzeń i festynów. Jesteśmy obecni na stoiskach profilaktycznych, aby przypominać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa najmłodszym podczas trwającego wypoczynku, ale również kierujemy ruchem i dbamy o bezpieczeństwo zarówno uczestników ruchu drogowego jak i uczestników festynów.

Policjanci z Komisariatu Policji w Olsztynku oraz funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie w związku z organizowanym w niedzielę (09.07.02023 r.) rodzinnym piknikiem w m. Gryźliny (gm. Stawiguda) czuwali nad bezpieczeństwem uczestników pikniku, mieszkańców oraz wszystkich uczestników ruchu drogowego. Od godziny 9:00 w związku ze zwiększonym natężeniem w ruchu drogowym na trasach dojazdowych do m. Gryźliny i okolicach lądowiska, apelowaliśmy o ostrożność oraz stosowanie się do poleceń i wskazówek osób kierujących ruchem, po to, aby każdy mógł bezpiecznie dotrzeć na rodzinny piknik i wrócić do swojego domu.

 

  • Zabezpieczenie pikniku rodzinnego
  • Zabezpieczenie pikniku rodzinnego
  • Zabezpieczenie pikniku rodzinnego

 

W miniony weekend funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Barczewie czuwali nad bezpieczeństwem uczestników Dni Barczewa. Policjanci byli obecni na trasach dojazdowych do m. Barczewo, skrzyżowaniach oraz czuwali nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników ruchu drogowego.
Podczas prowadzonych zabezpieczeń nie odnotowaliśmy żadnych poważnych incydentów czy zdarzeń kryminalnych.


 (p.ż)

Powrót na górę strony