Aktualności

Policjanci będą czuwać nad bezpieczeństwem podczas „Olsztyn Green Festiwal”

Kolejna edycja „Olsztyn Green Festiwal” przed nami. Jak co roku nad bezpieczeństwem uczestników imprezy czuwają obok innych służb również olsztyńscy policjanci, którzy będą obecni na drogach, na plażach, a także na wodzie.

Od piątku do niedzieli (11-13 sierpnia 2023 roku) na terenie Centrum Rekreacyjno-Sportowego UKIEL w Olsztynie policjanci będą czuwać nad bezpieczeństwem uczestników kolejnej odsłony „Olsztyn Green Festiwalu”. Wymaga to odpowiedniego zabezpieczenia imprezy. Policjanci będą obecni na drogach, na plażach, a także na wodzie.
Funkcjonariusze przez trzy dni będą zabezpieczać drogi dojazdowe do plaży, kontrolować stan trzeźwości kierujących i reagować w celu zapewnienia płynności ruchu. Z kolei policyjni wodniacy zadbają o bezpieczeństwo osób wypoczywających na plaży i korzystających ze sprzętów wodnych. Funkcjonariusze w swoich działaniach skupią się także na przeciwdziałaniu zdarzeniom kryminalnym. Policjanci zadbają  o bezpieczne dotarcie uczestników imprezy na plażę oraz o ich bezpieczny powrót do domów.
(p.ż/t.m)

 

Powrót na górę strony