Aktualności

Policjanci dbali o bezpieczeństwo weekendowych wydarzeń

Policjanci z Olsztyna i Olsztynka w ubiegły weekend dbali o bezpieczeństwo uczestników targów rolniczych na lotnisku w Gryźlinach. Ponadto funkcjonariusze byli obecni podczas „XVII Wojewódzkiego Dnia Pszczelarza” w Olsztynku. Podczas obu imprez nie odnotowano żadnych niepokojących zdarzeń.

Od soboty od niedzieli (26-27.08.2023) na terenie lądowiska w Gryźlinach, odbyła się kolejna edycja targów rolniczych. Wystawy cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, o czym świadczyła frekwencja osób zainteresowanych wydarzeniem. Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Olsztynku wspierani przez policjantów olsztyńskiej drogówki dbali o bezpieczeństwo podróżnych oraz samych uczestników targów.

  • Zdjęcie przedstawia policjanta oraz radiowóz, w tle targi rolnicze.
  • Zdjęcie przedstawia policjantkę oraz radiowóz, w tle targi rolnicze.
  • Zdjęcie przedstawia policjanta oraz radiowóz, w tle ruch uliczny.

W niedziele (27.08.2023) policjanci byli również obecni podczas „XVII Wojewódzkiego Dnia Pszczelarza” w Olsztynku. Jednym z punktów wydarzenia był uroczysty przemarsz na Przyzamcze w Olsztynku. Policjanci m.in. skupili się na zapewnieniu bezpieczeństwa osób uczestniczących w przemarszu, a także dbali o płynność ruchu drogowego.
Podczas trwaniu obu imprez nie doszło do poważniejszych incydentów oraz zakłócania ładu i porządku publicznego. Nie odnotowaliśmy również żadnych zdarzeń kryminalnych.

  • Zdjęcie przedstawia policjanta oraz radiowóz na ulicy.
  • Zdjęcie przedstawia policyjnych motocyklistów na motorach oraz w tle przemarsz.
  • Zdjęcie przedstawia służby podczas zabezpieczenia prewencyjnego.

(aj)

 

 

Powrót na górę strony