Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Olsztynek: Chciał skrócić drogę do domu, ugrzązł w bagnie, odnaleźli go policjanci

Kilka godzin trwała akcja poszukiwawcza, która prowadzili policjanci z Olsztynka. Na szczęście zakończyła się ona odnalezieniem zaginionego 59-latka. Mężczyzna wracając z imprezy integracyjnej postanowił skrócić sobie drogę skręcając do lasu. Z uwagi na stan w jakim się znajdował, zabłądził i ugrzązł w bagnie.

Policjanci z Olsztynka informacje o zaginięciu mężczyzny otrzymali w sobotę około 4.40. Z relacji zgłaszającej wynikało, że 59-letni mężczyzna w piątek około 23.00 opuścił imprezę integracyjną w m. Maróz  i miał wracać do domu do Olsztynka.

W związku z tym, że 59-latek do miejsca zamieszkania nie dotarł, a z informacji jaką mieli policjanci wynikało, że był on pod dużym działaniem alkoholu, natychmiast przystąpiono do poszukiwań.

Kilka godzin funkcjonariusze przeszukiwali las w okolicach m. Maróz. Istniało przypuszczenie, że mógł on chcieć skrócić sobie drogę i wejść do lasu. Faktycznie tak było. Mężczyzna został odnaleziony 6 km od domu na drodze leśnej. Po badaniu lekarskim został odwieziony cały i zdrowy do domu.

Powrót na górę strony