Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Olsztyn: Zwycięstwo olsztyńskich policjantów w turnieju siatkówki plażowej i zawodach strzeleckich w Mikołajkach.

W Mikołajkach odbył się organizowany przez Instytut Bezpieczeństwa i Obrony Narodowej pod patronatem Komendanta Powiatowego Policji w Mrągowie indywidualny i drużynowy turniej piłki plażowej oraz zawody strzeleckie dla funkcjonariuszy służb mundurowych i ratowniczych województwa warmińsko-mazurskiego. Brązowy medal w rozgrywkach siatkarskich wywalczyli olsztyńscy policjanci, a zawody strzeleckie wygrał olsztyński dochodzeniowiec.

Na Plaży Miejskiej w Mikołajkach odbył się organizowany przez Instytut Bezpieczeństwa i Obrony Narodowej turniej piłki plażowej i zawody strzeleckie dla funkcjonariuszy służb mundurowych i ratowniczych województwa warmińsko – mazurskiego. Przedsięwzięcie patronatem objął Komendant Powiatowy Policji w Mrągowie.

W turnieju piłki plażowej wzięły udział drużyny z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, Komendy Powiatowej Policji w Mrągowie, Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mrągowie oraz Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Ostródzie. Rywalizacja odbyła się systemem gry: każdy z każdym i najlepszą parą okazali się ratownicy z Ostródy, którzy wszystkie mecze wygrali stosunkiem setów 2:0. Na drugim miejscu uplasowali się policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie – sierż. szt. Andrzej Mankow z Wydziału Prewencji i sierż. Rafał Frenkiel z Wydziału Kryminalnego. Trzecie miejsce przypadło policjantom z Mrągowa.

Dla sierż. Rafała Frenkiel zawody obfitowały w sukcesy – poza dobrym wynikiem w siatkówce plażowej, dochodzeniowiec zwyciężył ponadto w zawodach strzeleckich z broni pneumatycznej. Zdobył łącznie 53 punkty, które po przeliczeniu wszystkich indywidualnych punktów zagwarantowały Komendzie Miejskiej Policji w Olsztynie zwycięstwo drużynowe przed kolegami ze Straży Pożarnej i Komendy Powiatowej Policji w Mrągowie.

Nad prawidłowym i bezpiecznym przebiegiem przedsięwzięcia czuwał osobiście szef Instytutu Bezpieczeństwa i Obrony Narodowej nadkom. w st. spocz. Piotr Koszczał.

Powrót na górę strony