Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Olsztyn: Policjanci poszukują zaginionego Andrzeja Roguszka

Policjanci poszukują 52-letniego mieszkańca Olsztyna, który w dniu 26 czerwca (piątek) wyjechał z miejscowości Tomaszkowo i do chwili obecnej nie wrócił do miejsca zamieszkania. Policjanci oraz strażacy przeszukują okolice m. Łukta koło Ostródy gdyż właśnie tam został odnaleziony jego samochód. Wszystkie osoby mające informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z Policją pod numerem telefonu 89 522 3424, 997 lub 112.

Policjanci, po otrzymaniu zgłoszenia, natychmiast podjęli czynności poszukiwawcze zmierzające do odnalezienia 52-latka. Rozpytano znajomych i rodzinę mężczyzny, z którymi przebywał przed zaginięciem. Sprawdzono miejsca, w których najczęściej przebywał. W akcję poszukiwawcza zaangażowani są nie tylko policjanci z KMP, OPP ale również strażacy, strażnicy lesni.
Do poszukiwań wykorzystano policyjny śmigłowiec z Komendy Głównej Policji. Wczoraj policjanci i strażacy z OSP wznowili poszukiwania w miejscowości Łukta koło Ostródy gdzie został odnaleziony samochód zaginionego. Dzisiaj do akcji poszukiwawczej dołączą płetwonurkowie oraz psy tropiące.
Zaginiony to Andrzej Roguszka. Mężczyzna ma 52 lata, 185 cm wzrostu i waży około  110 kg. Jest szatynem. W dniu zaginięcia ubrany był w niebieskie dżinsy, granatową koszulkę oraz ciemną kurtkę.
Wszystkie osoby mające informacje na temat  miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt osobisty z Komendą Miejską Policji w Olsztynie lub telefoniczny pod numerem 112 lub 997.

 

Powrót na górę strony