Aktualności

Wypadek drogowy w m. Stare Włóki

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w m. Stare Włóki. 4 osoby trafiły do szpitala. Policjanci apelują o ostrożność i zdjęcie nogi z gazu.

Do wypadku doszło w poniedziałek (25.03.2024 r.) wieczorem na trasie Barczewo- Jeziorany, w m. Stare Włóki. Według wstępnych ustaleń kierująca bmw 23- latka nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, na łuku drogi zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się tam z jadącym z naprzeciwka oplem. W wyniku zdarzenia 4 osoby zostały przetransportowane do szpitala. Na miejscu lądował również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Trwa wyjaśnianie wszystkich okoliczności tego zdarzenia.

 

Policjanci apelują

Przymrozki, śliska nawierzchnia na pozornie suchej i czarnej jezdni, oślepiające słońce czy gęsta mgła to tylko część zimowo- wiosennych pułapek pogodowych, które zwiększają ryzyko kolizji czy wypadku. Jeśli do tego dodamy nadmierną prędkość i brak uwagi na drodze, wynik może być tragiczny. Apelujemy więc o rozsądek i ostrożność na drodze. Pośpiech nie sprzyja bezpiecznym podróżom.

 

 

 

ab

  • Zrodlo zdjęcia: FB Ochotnicza Straz Pozarna w Jezioranach
Powrót na górę strony