Poszukiwania zaginionego 66-latka z Dobrego Miasta zakończone
Prowadzone w Dobrym Mieście poszukiwania zaginionego 66-latka zostały zakończone. Niestety ich finał okazał się nie taki, na jaki liczyli wszyscy zaangażowani w działania. Na miejsce zdarzenia skierowani zostali kryminalni z grupy operacyjno-procesowej z technikiem. Policjanci powiadomili też prokuratora.
W Dobrym Mieście prowadzone były poszukiwania za zaginionym 66- latkiem. W akcji brali udział policjanci z Komisariatu Policji w Dobrym Mieście, Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie i Oddziału Prewencji Policji w Olsztynie, a także strażacy PSP, strażacy ochotnicy, funkcjonariusze Straży Leśnej oraz grupa PCK.
Niestety finał poszukiwań okazał się nie taki, na jaki liczyli wszyscy zaangażowani w działania. Na miejsce zdarzenia skierowani zostali kryminalni z grupy operacyjno-procesowej z technikiem. Policjanci powiadomili też prokuratora.