Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Olsztynek: Jechał po zmroku uszkodzonym autem bez świateł i ubezpieczenia

Przed sądem za szereg wykroczeń odpowie 37-latek, którego do kontroli drogowej zatrzymali policjanci z Komisariatu Policji w Olsztynku. Mężczyzna poruszał się po zmroku volkswagenem bez świateł i z licznymi uszkodzeniami. Samochód nie posiada ważnego ubezpieczenia. Jak okazało się, kierowca nie miał również przy sobie dowodu rejestracyjnego, ponieważ został zatrzymany podczas wcześniejszej kontroli.

Wczoraj (26.09) około godz. 20:00 policjanci z Komisariatu Policji w Olsztynku podczas patrolowania DK51 zauważyli volkswagena jadącego bez świateł. Zatrzymali go do kontroli.

Jak okazało się, auto oprócz awarii świateł posiadało również liczne uszkodzenia.
Przednia szyba była pęknięta, natomiast tylnej lewej w ogóle nie było- otwór po niej został zaklejony taśmą. Samochód nie miał również lewego lusterka. 
W trakcie sprawdzania dokumentów okazało się, że samochód nie posiada ważnego ubezpieczenia a jego dowód rejestracyjny został zatrzymany juz wcześniej za stan techniczny pojazdu.

Z uwagi na to, że volkswagen stwarzał zagrożenie w ruchu drogowym został odholowany na koszt właściciela. Funkcjonariusze sporządzili również dokumentację, która trafi do sądu. Za szereg popełnionych wykroczeń 37- latek odpowie przed sądem

ab

Powrót na górę strony