Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Olsztyn: Jechał na rowerze bez hamulców i oświetlenia. 12- latek sprawcą kolizji

Policjanci pracowali na miejscu kolizji do której doszło przy ul. Malewskiego w Olsztynie. Sprawcą zdarzenia okazał się 12- latek, który poruszał się na rowerze bez hamulców i oświetlenia. Chłopiec nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu podczas włączania się do ruchu w wyniku czego zderzył się z oplem. Sprawą zajmie się Sąd Rodzinny i Nieletnich.

Wczoraj (29.09) około godz. 18:00 na ul. Malewskiego miała miejsce kolizja z udziałem rowerzysty. Kierowca jednośladu podczas włączania się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu oplem i zderzył się z nim. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Uszkodzeniu uległy jedynie pojazdy.

Sprawcą kolizji okazał się 12- latek. Chłopiec poruszał rowerem bez hamulców, oświetlenia, odblasków i sygnałów dźwiękowych. Ponadto nie posiadał karty rowerowej.

Dziecko przekazane zostało pod opiekę rodzica. Sporządzona przez policjantów dokumentacja z tego zdarzenia trafi do Sądu Rodzinnego i Nieletnich, który będzie wyjaśniał wszystkie okoliczności tej sprawy.

ab

Powrót na górę strony