Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Barczewo: Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku w Łęgajnach

Uszkodzone trzy pojazdu oraz jedna osoba ranna to wynik zdarzenia drogowego do którego doszło na drodze prowadzącej z Nikielkowa do Łęgajn. Jak wynika z wstępnych ustaleń policjantów kobieta jadąca samochodem osobowym niedostosowała prędkości do warunków drogowych w wyniku czego wpadła w poślizg, zjechała na lewy pas i uderzyła w dwa zaparkowane przy drodze pojazdy oraz stojąca przy nich kobietę.

Do wypadku doszło wczoraj około godziny 10.00 na drodze prowadzącej z Nikielkowa do Łęgajn. Jak wynika z wstępnych ustaleń policjantów ruchu drogowego, którzy pracowali na miejscu zdarzenia, kobieta jadąca samochodem osobowym niedostosowała prędkości do warunków drogowych w wyniku czego wpadła w poślizg, zjechała na lewy pas i uderzyła w dwa zaparkowane przy drodze pojazdy oraz stojącą przy nich kobietę. Piesza ze złamaniami nogi oraz miednicy została zabrana do olsztyńskiego szpitala. Ruch w miejscu wypadku odbywał się wahadłowo.  

Z uwagi na panujące warunki pogodowe, drogi są śliskie i zarazem niebezpieczne. Policjanci przypominają o konieczności zachowania ostrożności, zwłaszcza podczas wykonywania manewrów oraz o dostosowaniu prędkości do warunków na drodze.
 

Mp

Powrót na górę strony