Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Olsztyn: Pierwszaki ze Stawigudy i Olsztyna zwiedzały naszą jednostkę i poznawały specyfikę pracy policjantów

Uczyć, informować, zapobiegać – to cele profilaktycznego programu policyjnego „Do źródeł wiedzy o bezpieczeństwie – Otwarte Jednostki Policji” skierowanego do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów”. To właśnie w ramach tego projektu pierwszaki z Olsztyna i Stawigudy miały możliwość zwiedzać nasza jednostkę i dowiedzieć się na czym polega praca policjantów.

Uczyć, informować, zapobiegać – to cele profilaktycznego programu policyjnego „Do źródeł wiedzy o bezpieczeństwie – Otwarte Jednostki Policji” skierowanego do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów”. To właśnie w ramach tego projektu pierwszaki z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Stawigudzie oraz ze Szkoły Podstawowej w Olsztynie miały możliwość zwiedzać wczoraj (23.04.2018) naszą jednostkę i dowiedzieć się na czym polega praca policjantów. Podczas wizyty funkcjonariusze opowiedzieli o swojej pracy, zaprezentowali wyposażenie Policji i porozmawiali z dziećmi na temat bezpieczeństwa. Pierwszaki miały okazję posiedzieć w policyjnym radiowozie, zobaczyć policyjną armatkę wodną i założyć na siebie ciężki policyjny osprzęt. W nagrodę policyjny robot do wykrywania materiałów niebezpiecznych, przywiózł dzieciom cukierki. Radości nie było końca!

Jesli chcesz obejrzeć filmikz wizyty pierwszaków, zejdż na naszą oficjalną stronę na portalu Twitter https://twitter.com/kmpolsztyn/status/988431003046891521


ik

Powrót na górę strony