Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

W kilka godzin zatrzymali podejrzanego i odzyskali skradzione rzeczy

Policjanci z Dobrego Miasta w niespełna kilka godzin od otrzymania zgłoszenia zatrzymali sprawcę kradzieży narzędzi oraz elektronarzędzi o łącznej wartości ponad 8 tysięcy złotych. Funkcjonariusze odzyskali skradzione rzeczy, które wróciły do właścicieli.

Wczoraj rano (18.07.2019) policjanci z Komisariatu Policji w Dobrym Mieście otrzymali informacje, że w nocy na terenie jednej z posesji doszło do kradzieży narzędzi i elektronarzędzi. Łupem złodzieja padły m.in. piła łańcuchowa, przecinarka spalinowa, nożyce do cięcia blachy oraz klucze.

W wyniku podjętych działań, policjanci w niespełna kilka godzin od zdarzenia ustalili dane osobowe oraz miejsce przebywania sprawcy. Okazał się nim 36-letni mieszkaniec Dobrego Miasta. W trakcie przeszukania policjanci odnaleźli skradzione rzeczy. Część z nich znajdowała się u niego w mieszkaniu, cześć została schowana i przygotowana przez 36-latka do wyniesienia z posesji pokrzywdzonego. Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży, do którego się przyznał. W przeszłości był karany za podobne przestępstwa.

  • Odzyskany przedmiot
    Odzyskany przedmiot
  • Odzyskany przedmiot
    Odzyskany przedmiot

Za przestępstwo kradzieży kodeks karny przewiduje nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

(aj)

 

Powrót na górę strony