Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

ZAWODY W KONKURENCJACH WYTRZYMAŁOŚCIOWO – SIŁOWYCH. Zapraszamy na II edycję !

W związku z przypadającym w tym roku jubileuszem 100. rocznicy powstania Policji Państwowej tegoroczną II edycję zawodów wytrzymałościowo-siłowych połączono z charytatywnym biegiem na rzecz wsparcia podopiecznych Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach

Podobnie jak w ubiegłym roku, zawody oraz bieg odbędą się w wyjątkowych sceneriach warmińskiego krajobrazu Plaży Miejskiej w Olsztynie mieszczącej się przy ulicy Kapitańskiej 23 (kąpielisko nr 3). Zmagania zawodników odbędą się 28 sierpnia 2019 r. w godz. 9:00-14:30. Bieg charytatywny rozpocznie się o godz. 9:00, natomiast zwody wytrzymałościowo-siłowe rozpoczną się od godz. 10:00 i zgodnie z założeniami organizatorów potrwają do godz. 14:30.

Organizatorami przedsięwzięcia są funkcjonariusze z Wydziału Kadr i Szkolenia KWP w Olsztynie, Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie oraz Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Olsztynie.

Do udziału w zawodach zaproszono policjantów z terenu całego kraju, a także funkcjonariuszy innych służb mundurowych.

Oprócz propagowania sportowej rywalizacji i etosu służby mundurowej, organizatorom przyświeca szczytny cel wsparcia podopiecznych fundacji - policyjnych wdów i sierot po poległych funkcjonariuszach, którzy w służbie społeczeństwu oddali własne życie. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w biegu charytatywnym na dystansie 1000 metrów. Oddajmy hołd poległym w służbie kolegom.

Zgłoszenia można dokonać poprzez złożenie pisemnej deklaracji przystąpienia do biegu/zawodów wytrzymałościowo-siłowych w terminie do 20 sierpnia br. na adres poczty elektronicznej:  krystian.kata@ol.policja.gov.pl. Dodatkowo uczestnicy biegu zobowiązani są do dokonania wpłaty startowej na konto bankowe 28 2030 0045 1110 0000 0261 5400 należące do ZT NSZZ Policjantów KWP w Olsztynie (10-959 Olsztyn, ul. Partyzantów 6/8) . W przypadku uczestnictwa w konkurencjach wytrzymałościowo-siłowych zawodnicy mogą dokonać dobrowolnej wpłaty na ww. konto bankowe. W tytule przelewu proszę wskazać imię i nazwisko osoby dokonującej wpłaty.

Serdecznie zapraszamy!!!

 

(rr/rj)

Powrót na górę strony