Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pijany kierowca przyjechał samochodem do Posterunku Policji w Dywitach

Do niecodziennego zdarzenia doszło w Posterunku Policji w Dywitach. 35-latek chciał odebrać rzeczy zabezpieczone przez funkcjonariuszy. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że mężczyzna, który zaparkował swój samochód pod budynkiem policji był pijany. Sprawdzenie stanu trzeźwości kierowcy wykazało, że miał ponad promil alkoholu w organizmie.

Wczoraj do Posterunku Policji w Dywitach przyjechał 35-latek, aby odebrać rzeczy zabezpieczone przez funkcjonariuszy. W trakcie rozmowy policjant poczuł od mężczyzny wyraźny zapach alkoholu. Zapytał go również czy spożywał alkohol i w jaki sposób dotarł do jednostki policji, ponieważ jego miejsce zamieszkania jest oddalone o kilka kilometrów. Mężczyzna powiedział, że wczoraj pił alkohol i przyjechał swoim samochodem, który zaparkował przed budynkiem. Policjanci potwierdzili, że 35-latek kierował samochodem osobowym marki volkswagen. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że mężczyzna miał ponad promil alkoholu w organizmie.

35-latek już stracił prawo jazdy. Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

aj/in

Powrót na górę strony