Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Oddaj z nami krew dla Niepodległej!

Data publikacji 05.11.2019

Klub HDK „Krewcy dawcy” zaprasza wszystkich chętnych do udziału w akcji honorowego oddawania krwi, zorganizowanej przy okazji obchodów Święta Niepodległości. Akcja odbędzie się w piątek 8 listopada 2019 r. w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Olsztynie. Jeżeli idea bezinteresownej pomocy drugiemu człowiekowi jest ci bliska, jeżeli kiedykolwiek myślałeś o tym, by zostać honorowym dawcą krwi lub już nim jesteś – dołącz do naszej akcji i oddaj z nami krew dla Niepodległej!

Krew jest lekiem, którego niczym nie można zastąpić. Podawana jest wtedy, gdy istnieje realne zagrożenie życia. Celem nadrzędnym, który przyświeca wszystkim honorowym dawcom jest pomoc w ratowaniu życia i zdrowia poprzez oddawanie krwi do banków krwi i placówek służby zdrowia. Funkcjonariusze Policji od wielu lat aktywnie włączają się do organizowanych zbiórek krwi.

Tym razem okazją do zorganizowania akcji honorowego krwiodawstwa jest chęć, by w ten sposób uczcić Narodowe Święto Niepodległości. Klub Honorowych Dawców Krwi „Krewcy dawcy” przy KWP w Olsztynie zaprasza wszystkich zainteresowanych pomocą drugiemu człowiekowi do udziału w zbiórce, która odbędzie się w najbliższy piątek (08.11.2019) w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa przy ul. Malborskiej 2 w Olsztynie. Do RCKiK-u można zgłaszać się już od godz. 7:00.

Ważne! Przy rejestracji należy podać numer klubu - 258 - HDK „Krewcy Dawcy”.

(mk/tm)

Powrót na górę strony