Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odszedł na wieczną służbę. Na zawsze w naszej pamięci

Data publikacji 10.02.2020

Z głębokim żalem informujemy, że odszedł od nas nagle nasz kolega – sierż. Paweł Wyszczelski. Policjant, który służbę pełnił w Komendzie Miejskiej Policji w Olsztynie, osierocił dwoje dzieci – dwuletnią córeczkę i dziesięcioletniego synka. Kierownictwo warmińsko-mazurskiej Policji, Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów w Olsztynie, koledzy i koleżanki funkcjonariusza łączą się w bólu z pogrążoną w żałobie rodziną.

Sierż. Paweł Wyszczelski służbę w Policji rozpoczął w 2015 r. w Oddziale Prewencji Policji w Olsztynie. Później od 2017 r. kontynuował ją w Wydziale Zabezpieczenia Miasta Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. W roku 2018 r. - jeszcze jako starszy posterunkowy - wraz ze st. post. Tadeuszem Wójcikiem wygrali wojewódzkie eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju „Patrol Roku”.

Sierż. Paweł Wyszczelski był bardzo aktywnym sportowcem, a także sędzią Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej. Bezpośrednio przed śmiercią przygotowywał się do sędziowania w tegorocznej edycji piłkarskiego memoriału im. podkom. Andrzeja Struja odbywającego się w dniach 10-13 lutego 2020 r. Niestety nie będzie mógł wziąć w nim udziału.

Policjant dzień przed rozpoczęciem memoriału wrócił z treningu biegowego, zasłabł i zmarł nie odzyskując przytomności.

Olsztyński policjant sierż. Paweł Wyszczelski osierocił dwoje dzieci – dwuletnią córeczkę i dziesięcioletniego synka.

Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, którego śp. Paweł był członkiem, uruchomił specjalne konto, na które można przekazywać wsparcie dla jego rodziny.

Wpłat można dokonywać na numer konta:

63 1600 1462 1019 2614 3000 0002 z dopiskiem „wsparcie dla rodziny śp. Pawła”

 Pawle! Na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci!

Powrót na górę strony