Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podsumowanie konsultacji społecznych Posterunku Policji w Kolnie

Data publikacji 21.02.2020

Wczoraj odbyły się konsultacje społeczne dotyczące oceny funkcjonowania Posterunku Policji w Kolnie. Ich celem było omówienie dotychczasowej pracy funkcjonariuszy oraz aktualnych problemów w kwestii bezpieczeństwa lokalnej społeczności.

Wczoraj (19.02.2020) w budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Kolnie odbyły się konsultacje społeczne w sprawie funkcjonowania Posterunku Policji w Kolnie. W spotkaniu uczestniczył m.in. podinsp. Marcin Cydzik – Komendant Komisariatu Policji w Biskupcu, pracownicy Urzędu Gminy Kolno oraz okoliczni mieszkańcy.

Kierownik Posterunku Policji w Kolnie asp. szt. Aleksandra Słaboń-Kowalska w swojej prezentacji przedstawiła analizę stanu bezpieczeństwa na terenie funkcjonowania posterunku. Następnie podczas dyskusji poruszono wiele kwestii m.in. organizacji i zabezpieczenia imprez masowych w najbliższym czasie.
 

Ponadto mieszkańcy pozytywnie ocenili funkcjonowanie Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Jest to narzędzie, dzięki któremu policjanci otrzymują informacje o nieprawidłowościach, na które systematycznie i skutecznie reagują, natomiast sami mieszkańcy mają realny wpływ na kształtowanie poziomu bezpieczeństwa w swojej okolicy.

(aj)

 

 

Powrót na górę strony