Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

41-latek usłyszał zarzuty za znęcanie się nad bliskimi

Policjanci z Barczewa zatrzymali 41-latka podejrzanego o znęcanie się nad  rodziną. Wobec mężczyzny zastosowano środki zapobiegawcze w postaci dozoru policyjnego, zakazu zbliżania się do pokrzywdzonych oraz nakaz opuszczenia wspólnie zamieszkiwanego lokalu. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Barczewie w ubiegłym tygodniu zatrzymali 41-letniego mężczyznę podejrzanego o znęcanie się fizyczne i psychiczne nad swoją rodziną. Według ustaleń śledczych mężczyzna przez blisko rok wielokrotnie wszczynał awantury będąc pod wpływem alkoholu, w trakcie których wyzywał słowami wulgarnymi, groził pozbawieniem życia oraz uderzał rękoma swoją 70-letnią matkę i 43-letniego brata, z którymi wspólnie mieszkał w jednym z domów na terenie gminy Barczewo.

41-latek usłyszał zarzut znęcania się nad rodziną. Podejrzany przyznał się do zarzucanego mu czynu. Wobec mężczyzny zastosowano środki zapobiegawcze w postaci dozoru policyjnego, zakazu zbliżania się do pokrzywdzonych oraz nakaz opuszczenia wspólnie zamieszkiwanego lokalu. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

(aj)

Powrót na górę strony