Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Była poszukiwana. Podczas zatrzymania miała przy sobie narkotyki

Olsztyńscy policjanci zatrzymali 23-latkę poszukiwaną przez wymiar sprawiedliwości. Ponadto w trakcie czynności okazało się, że miała przy sobie narkotyki – marihuanę i amfetaminę. Kobieta usłyszała zarzuty posiadania środków zabronionych. Grozi jej kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W ubiegłą niedzielę (08.03.2020) funkcjonariusze z Wydziału Zabezpieczenia Miasta Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie w trakcie interwencji w jednym z bloków na terenie miasta zauważyli na klatce schodowej kobietę, która na widok policyjnego patrolu zaczęła zachowywać się nerwowo - postanowili ją wylegitymować. Sprawdzenie w policyjnych systemach wykazało, że 23-latka była poszukiwana przez Sąd Rejonowy w Kętrzynie do odbycia kary 10 dni pozbawienia wolności na nieopłaconą grzywnę.

Ponadto, w trakcie przeszukania torby należącej do kobiety policjanci znaleźli woreczek strunowy z zawartością białego proszku oraz zwitki z zawartością zielonego suszu roślinnego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że jest to amfetamina i marihuana. Zabezpieczony materiał przekazano do dalszych badań laboratoryjnych.

23-latka została zatrzymana i przewieziona do policyjnego aresztu. Usłyszała zarzut posiadania substancji zabronionych za co grozi jej kara do 3 lat pozbawienia wolności.

aj/in

Powrót na górę strony