Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego

Dziś rano w Barczewie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego i pieszej. W odpowiednim miejscu i czasie znaleźli się policjanci z Barczewa, którzy jako pierwsi byli na miejscu i pomogli wydostać się spod auta poszkodowanej 66-latce. Wyjaśniane są okoliczności wypadku drogowego.

Dziś (21.04.2020) po godzinie 6:00 doszło do wypadku drogowego, w którym ranna została 66-letnia kobieta. Zdarzenie miało miejsce w centrum Barczewa na skrzyżowaniu ul. Kopernika i Krótkiej. Pierwsi na miejscu zdarzenia znaleźli się policjanci z Barczewa – natychmiast przystąpili do udzielania niezbędnej pomocy poszkodowanej kobiecie, która na skutek zdarzenia znalazła się pod pojazdem. Do wydobycia 66-latki spod auta, policjantom pomógł przypadkowy przechodzeń z którym wspólnie przetransportowali kobietę w bezpieczne miejsce. Po chwili na miejsce przyjechała załoga Zespołu Ratownictwa Medycznego, która zabrała poszkodowaną kobietę do szpitala.

Pracujący nad wyjaśnieniem przyczyn i okoliczności wypadku policjanci ustalili, że prawdopodobnym sprawcą potrącenia był 33-letni kierujący osobowym audi. Policjanci przeprowadzili badanie stanu trzeźwości 33-latka – kierowca audi był trzeźwy.

Policjanci zdecydowali o zatrzymaniu sprawcy potrącenia osoby pieszej dokumentu prawa jazdy. Obecnie wyjaśniane są wszelkie przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Powrót na górę strony