Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Owczarek wrócił do swojego właściciela – pomogli policjanci

Policjanci z Dobrego Miasta zaopiekowali się błąkającym owczarkiem po m. Barcikowo. Pies tymczasowe schronienie znalazł w kojcach, w których w przeszłości trzymane były policyjne psy tropiące. Ostatecznie funkcjonariusze ustalili właściciela czworonoga, który szczęśliwie wrócił do swojego domu.

W ubiegłą środę (20.02.2020) oficer dyżurny Komisariatu Policji w Dobrym Mieście otrzymał zgłoszenie, że na jednej z posesji w m. Barcikowo przebywa błąkający się pies. Policjanci na miejscu zauważyli przestraszonego owczarka, który nie przejawiał agresji w stosunku do funkcjonariuszy. Pies był w dobrym stanie, był przyjazny i zadbany, bez problemu podporządkował się komendom policjantów i dał się zaprowadzić do radiowozu, którym został przetransportowany do specjalnego kojca przy Komisariacie Policji w Dobrym Mieście.

Policjanci przy współpracy z jednym z pracowników Zakładu Gospodarki Komunalnej w Dobrym Mieście ustalili właściciela czworonoga. Po chwili do jednostki Policji przyjechał jego brat - 37-latek, który odebrał pieska i przekazał go prawowitemu właścicielowi. Okazało się, że owczarek wyskoczył przez ogrodzoną posesje – na szczęście, tym razem pomoc nadeszła w porę.

(aj)

Opis filmu: Film przedstawia policjanta i owczarka.

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 12.48 MB)

Powrót na górę strony