Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

PACZKA Z DZIELNICY – dzielnicowy asp. Leszek Jacznik w roli Świętego Mikołaja

To już czwarta odsłona organizowanej przez dzielnicowego Posterunku Policji I Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie asp. Leszka Jacznika akcji pod szlachetną nazwą „PACZKA Z DZIELNICY”. I choć tegoroczna akcja w związku z pandemią koronawirusa wygląda inaczej, to i tak dzielnicowy z PP I zadbał o to, aby szczególnie najmłodszym umilić czas oczekiwania na Świętego Mikołaja. Z uwagi na brak śniegu, dzielnicowy postanowił zamienić sanie na policyjny radiowóz. Wszystkie paczki zostały skrupulatnie spakowane z zachowaniem norm sanitarnych, umieszczone w bezpiecznych reklamówkach po to, aby bezpiecznie mogły trafić w ręce dzieci.

Podczas codziennej służby, dzielnicowy asp. Leszek Jacznik doskonale zna swój rejon oraz zamieszkujące go dzieci. Policjant wie, co może wywołać uśmiech na twarzach najmłodszych. Tradycyjnie w akcję „Paczka z Dzielnicy” włączają się darczyńcy, którzy nie są obojętni na potrzeby innych ludzi. To właśnie dzięki nim, mamy możliwość, aby przekazać dzieciakom odrobinę radości. W przygotowanych prezentach znalazły się m.in. słodycze, zabawki, policyjne gadżety, odblaski czy książki – każdy znalazł coś dla siebie. Asp. Leszek Jacznik nie zapomniał również o podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej któremu przekazał m.in. dziecięce ubranka.

Pomaganie jest fajne! Wie o tym doskonale dzielnicowy z PP I w Olsztynie, któremu serdecznie gratulujemy zaangażowania i wytrwałości w dążeniu do celu.

(rp)

  • Akcja "Paczka z Dzielnicy"
  • Akcja "Paczka z Dzielnicy"
  • Akcja "Paczka z Dzielnicy"
Powrót na górę strony