Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Mobilny punkt kontroli autokarów – zgłoś autokar do kontroli aby były to „Bezpieczne wakacje 2021”

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Olsztyna i powiatu olsztyńskiego informujemy, że podobnie jak w latach ubiegłych w ramach działań „Bezpieczne wakacje 2021” rusza punkt kontroli autokarów. Ten rok różni się od lat poprzednich tym, że kontrole nie będą przeprowadzane w miejscu wyznaczonym lecz będzie to tzw. MOBILNY PUNKT KONTROLI AUTOKARÓW. Policjanci oraz funkcjonariusze Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Olsztynie wszystkich zainteresowanych skontrolowaniem autobusu przed wyjazdem zapraszają do kontaktu.

Zgłoś potrzebę kontroli autokaru – resztę pozostaw specjalistom!

 

 

ZADZWOŃ

47-731-38-80
w dni robocze
w godz. 07:30-15:30

lub NAPISZ

naczelnik.wrd@olsztyn.ol.policja.gov.pl

sekretariat@witd.olsztyn.pl

Ważne! Prosimy aby kontrole autokarów zgłaszać najlepiej z trzydniowym wyprzedzeniem. Nie czekajcie ze zgłoszeniem do ostatniej chwili. W przypadkach niecierpiących zwłoki w związku z podejrzeniem popełnienia wykroczenia lub przestępstwa należy niezwłocznie powiadomić służby ratunkowe, dzwoniąc pod nr alarmowy 112.

Ponadto informujemy, że funkcjonariusze ITD. Będą do Waszej dyspozycji stacjonarnie w Olsztynie przy ul. Leonharda w Olsztynie w godz. 8:00 – 9:30 w każdy poniedziałek i piątek.

(rp)

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony