Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Tragiczny wypadek z udziałem motocyklisty

Policjanci pracowali na miejscu tragicznego wypadku na trasie Świątki-Ostróda. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna jadący motocyklem na łuku drogi zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Niestety 49-latek zmarł na miejscu. Trwa ustalanie wszystkich okoliczności wypadku.

W poniedziałek (12.07.2021) ok. godz. 16:00 doszło do tragicznego wypadku drogowego w pobliżu m. Świątki na trasie Świątki-Ostróda. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że mężczyzna kierujący motocyklem na łuku drogi w lewo zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Na miejsce zostały wysłane służby ratunkowe, w tym śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety pomimo udzielonej pomocy, 49-letni motocyklista zmarł na skutek poniesionych obrażeń. Sprawdzenie w systemach informatycznych wykazało, że mężczyzna nie posiadał prawa jazdy. Droga w tym miejscu była zablokowana przez kilka godzin. Policjanci zorganizowali objazdy. Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora wyjaśniają wszelkie okoliczności tego tragicznego wypadku.

Kilkanaście minut później na miejscu zdarzenia znacznie pogorszyły się warunki atmosferyczne. W wyniku intensywnych opadów deszczu i podmuchu wiatru doszło do wywrócenia drzewa. Na szczęście żadem z przedstawicieli interweniujących służb nie odniósł obrażeń.

(aj/rj)

  • Zdjęcie przedstawia śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
  • Zdjęcie przedstawia motor leżący na jedni, który uczestniczył w zdarzeniu drogowym.
  • Zdjęcie przedstawia miejsce tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego na trasie Świątki-Ostróda.
Powrót na górę strony