Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Olsztyńska policjantka wicemistrzynią Polski w MMA

Z tą policjantką lepiej nie zadzierać! Sierż. Dominika Kon na co dzień pełniąca służbę w Wydziale Zabezpieczenia Miasta w Komendzie Miejskiej Policji w Olsztynie stanęła na podium MISTRZOSTW POLSKI MMA 2021 SENIOR, zdobywając tym samym tytuł wicemistrzyni Polski. Osiągnięty sukces był największym zwieńczeniem dotychczasowych poczynań na macie olsztyńskiej policjantki, która już przygotowuje się do kolejnych zawodów. Jesteśmy dumni z kondycji reprezentowanej przez naszą koleżankę i jej sportowego sukcesu. Trzymamy kciuki i życzymy kolejnych sportowych osiągnięć.

O sukcesach sportowych sierż. Dominiki Kon pisaliśmy całkiem niedawno, bo w czerwcu b.r. I Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Brazylijskim Jiu-Jitsu zorganizowane w Mińsku Mazowieckim sierż. Dominika Kon zakończyła na podium, zdobywając złoty medal w kategorii ekstra fight: https://olsztyn.policja.gov.pl/o02/aktualnosci/82375,Medalisci-z-KMP-w-Olsztynie-w-I-Mistrzostwach-Polski-Sluzb-Mundurowych.html?search=32098

Ta kobieta idzie za ciosem…

Kolejne sportowe widowisko odbyło się w sobotę (18.09.2021 r.) w Sochaczewie w Szkole Podstawowej nr 4. W Mistrzostwach Polski MMA wśród kilkuset zawodników znalazła się funkcjonariuszka z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie sierż. Dominika Kon. Policjantka na co dzień pełniąca służbę w Wydziale Zabezpieczenia Miasta KMP w Olsztynie idąc za ciosem, wzięła udział w najważniejszym i największym wydarzeniu amatorskiego MMA w Polsce pod patronatem Polskiego Związku Mieszanych Sztuk Walki oraz Polskiego Związku Jiu-Jitsu. Policjantka podczas zmagań w klatce walczyła z utytułowanymi zawodniczkami w kategorii +70 kg. W sportowym widowisku mieszanych sztuk walki, Dominika wykazała się niezwykłą determinacją i zaprezentowała wysoki poziom umiejętności technicznych oraz kondycji.

  • Zdjęcie przedstawia zawodniczki zawodów MMA Mistrzostw Polski MMA 2021. Zawodniczki stoją na podium. Na drugim miejscu stoi zawodniczka z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie sierż. Dominika Kon. Zawodniczki trzymają w ręku dyplomy a na szyi mają medale. Zdjęcie wykonano w hali sportowej.
  • Zdjęcie przedstawia plakat na którym widać dwóch walczących w zawodach MMA zawodników. Na plakacie widnieje napis VICEMISTRZYNI POLSKI MMA 2021 SENIOR - KON DOMINIKA w kategorii + 70kg.

Prezentując wysoki poziom swoich umiejętności sierż. Dominika Kon doszła do finału swojej kategorii wagowej. Droga na szczyt nie była usłana różami i wymagała pokonania wielu przeciwniczek, jednak jej finał zakończył się sukcesem. I choć do sięgnięcia po złoto brakło niewiele, to drugi wynik w zawodach tej rangi to wielki sukces policjantki z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. Sierż. Dominika Kon opuściła Mistrzostwa Polski MMA z tytułem wicemistrzyni Polski MMA. Gratulacje!
(rp)
 

Powrót na górę strony