Marihuana i haszysz nie trafi na czarny rynek - Aktualności - Komenda Miejska Policji w Olsztynie

Aktualności

Marihuana i haszysz nie trafi na czarny rynek

Olsztyńscy policjanci zwalczający przestępczość narkotykową zabezpieczyli kolejne partie narkotyków. Na posesji 37-latka została znaleziona marihuana i haszysz o łącznej masie ponad 120 gramów. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania substancji zabronionych. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie wpadli na trop 37-latka, który mógł w swoim domu przechowywać narkotyki. W ubiegłą środę (06.10.2021) podczas przeszukania posesji na terenie gminy Barczewo w pomieszczeniu gospodarczym oraz w sypialni funkcjonariusze znaleźli słoiki z zawartością zielonego suszu roślinnego. Policjanci zabezpieczyli łącznie ponad 120 gramów substancji zabronionych. Ze wstępnych ustaleń wynika, że jest to marihuana i haszysz, które przekazano do dalszych badań laboratoryjnych. 37-latek usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.  
(aj/rj)

  • Zdjęcie przedstawia zabezpieczone narkotyki oraz gotówka. Na zdjęciu znajduje się także biały napis na niebieskim tle "Policja".
Powrót na górę strony