Trwają poszukiwania zaginionej 79- latki - Aktualności - Komenda Miejska Policji w Olsztynie

Aktualności

Trwają poszukiwania zaginionej 79- latki

Policjanci nieustannie poszukują zaginionej Marii Kułakowskiej. W działaniach od początku wspierają ich strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej z Dobrego Miasta. Do akcji dołączyli również nurkowie z Państwowej Straży Pożarnej w Olsztynie. Zaangażowany został również policyjny śmigłowiec.

Przypomnijmy- 30 grudnia 2021r. policjanci otrzymali zgłoszenie o zaginięciu Marii Kułakowskiej. Kobieta najprawdopodobniej 29 grudnia 2021 roku wyszła z domu przy ul. Grudziądzkiej w Dobrym Mieście i do chwili obecnej do niego nie powróciła oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną.

https://olsztyn.policja.gov.pl/o02/dzialania-policji/pomoz-policji/89242,Zaginela-79-letnia-Maria-Kulakowska.html

Funkcjonariusze natychmiast po zgłoszeniu rozpoczęli akcję poszukiwawczą. Nieustannie sprawdzają miejsca, gdzie mogła pójść lub pojechać kobieta, weryfikują każdą informacje od osób, które mogły ją widzieć, sprawdzają również nagrania monitoringu. Działania koordynują policjanci z Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób z Wydziału dw. z Przestępczością p- ko Życiu i Zdrowiu olsztyńskiej komendy. Od samego początku w czynnościach wspierani są przez strażaków Ochotniczej Straży Pożarnej w Dobrym Mieście. W minioną środę do działań przyłączyli się również nurkowie z Państwowej Straży Pożarnej w Olsztynie. W działaniach wykorzystany został również policyjny śmigłowiec.

Policjanci apelują o pomoc do osób, które mogą przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej kobiety. Informacje można przekazywać osobiście w najbliższej jednostce policji lub telefonicznie dzwoniąc pod nr tel. 605 549 341 lub 47 731 19 31.
 

 • policyjny śmigłowiec
  Policyjny śmigłowiec
 • policyjny śmigłowiec
  Policyjny śmigłowiec
 • Strażacy biorący udział w działaniach
  Strażacy biorący udział w działaniach
 • Strażacy biorący udział w działaniach
  Strażacy biorący udział w działaniach
Powrót na górę strony