Tragiczny wypadek na trasie Butryny-Nowa Kaletka - Aktualności - Komenda Miejska Policji w Olsztynie

Aktualności

Tragiczny wypadek na trasie Butryny-Nowa Kaletka

Olsztyńscy policjanci pracowali na miejscu tragicznego wypadku na trasie Butryny-Nowa Kaletka. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący bmw z nieznanych przyczyn zjechał na pobocze na łuku drogi i uderzył w drzewa. Niestety na skutek poniesionych obrażeń 29-latek siedzący za kierownicą bmw zginął na miejscu. Trwa ustalenia wszystkich okoliczności wypadku.

W nocy z wtorku na środę (11/12.01.2022) doszło do tragicznego wypadku na trasie Butryny – Nowa Kaletka (W 598). Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że na łuku drogi w prawo z nieznanym przyczyn kierujący bmw zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w drzewa. Niestety na skutek odniesionych obrażeń 29-latek siedzący za kierownicą bmw zginął na miejscu.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają wszelkie okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia. Droga w tym miejscu była zablokowana przez kilka godzin.

(aj)

  • Zdjęcie przedstawia miejsce tragicznego wypadku na odcinku Butryny-Nowa Kaletka - przedstawia samochód uczestniczący w zdarzeniu.
  • Zdjęcie przedstawia miejsce tragicznego wypadku na odcinku Butryny-Nowa Kaletka - przedstawia służby pracujące na miejscu i samochód uczestniczący w wypadku.
  • Zdjęcie przedstawia miejsce tragicznego wypadku na odcinku Butryny-Nowa Kaletka - przedstawia samochód uczestniczący w zdarzeniu.

Pliki do pobrania

  • 109.09 KB
    Zdjęcie przedstawia miejsce tragicznego wypadku na odcinku Butryny-Nowa Kaletka - przedstawia samochód uczestniczący w zdarzeniu. W tle policyjny radiowóz.
Powrót na górę strony