Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Życzenia świąteczne od Komendanta Miejskiego Policji w Olsztynie

Mł. insp. Piotr Koszczał w imieniu własnym oraz kierownictwa Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zwraca się do policjantów oraz pracowników cywilnych przekazując najlepsze życzenia z okazji Świąt Wielkiej Nocy.

Szanowne Panie, Szanowni Panowie! Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego - w imieniu Kierownictwa Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie oraz własnym - przekazuję Państwu, Waszym Rodzinom            i Najbliższym serdeczne i ciepłe życzenia. Życzę, by nadchodząca wiosna, a wraz z nią odradzająca się z zimowego odpoczynku przyroda – przyniosły Państwu optymizm i wiarę w lepsze, piękniejsze jutro. Celebrujmy wspaniałe świąteczne tradycje, cieszmy się ze świątecznych spotkań            z najbliższymi. Niech towarzyszy im ciepło wzajemnych relacji, szacunek  i życzliwość. Serdeczne słowa kieruję także do Policjantek i Policjantów, którzy świąteczny czas spędzą na służbie- dziękuję za Wasze zaangażowanie, życzę bezpiecznych służb. Życząc Państwu zdrowych i spokojnych Świąt, pozostaję z poważaniem. Komendant Miejski Policji w Olsztynie mł. insp. Piotr Koszczał Olsztyn, Wielkanoc 2022 

Szanowne Panie, Szanowni Panowie!

Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego - w imieniu Kierownictwa Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie oraz własnym - przekazuję Państwu, Waszym Rodzinom i Najbliższym serdeczne i ciepłe życzenia.

Życzę, by nadchodząca wiosna, a wraz z nią odradzająca się z zimowego odpoczynku przyroda – przyniosły Państwu optymizm i wiarę w lepsze, piękniejsze jutro.

Celebrujmy wspaniałe świąteczne tradycje, cieszmy się ze świątecznych spotkań z najbliższymi. Niech towarzyszy im ciepło wzajemnych relacji, szacunek i życzliwość.

Serdeczne słowa kieruję także do Policjantek i Policjantów, którzy świąteczny czas spędzą na służbie- dziękuję za Wasze zaangażowanie, życzę bezpiecznych służb.

Życząc Państwu zdrowych i spokojnych Świąt, pozostaję z poważaniem.

Komendant Miejski Policji

w Olsztynie

mł. insp. Piotr Koszczał

Olsztyn, Wielkanoc 2022

Powrót na górę strony