Aktualności

Podziękowanie za wzorową postawę obywatelską

„Człowiek jest wielki nie przez to co ma, nie przez to kim jest, lecz przez to, czym się dzieli z innymi” - Jan Paweł II

Kierownictwo Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie nie jest obojętne na heroiczne zachowania mieszkańców Oszstyna i powiatu olsztyńskiego. Dlatego zasadnym było, aby podziękować mieszkańcowi naszego miasta za pomoc w zatrzymaniu sprawcy przestępstw.

"Szanowny Panie,

Proszę o przyjęcie serdecznych podziękowań za działanie w interesie społecznym oraz wzorową obywatelską postawę, dzięki której zatrzymano mężczyznę odpowiedzialnego m.in. za pobicia i posiadanie narkotyków. Pana czyn stanowi nieocenione wsparcie działań Policji w przeciwdziałaniu tego typu przestępczości.

Dowiedzione przez Pana zaangażowanie, wiara w uczciwość, natychmiastowa reakcja i chęć niesienia pomocy godne są najwyższego uznania i stanowią wzór do naśladowania.

Dziękując za okazaną pomoc i osobiste zaangażowanie, w imieniu własnym, funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie oraz mieszkańców naszego miasta życzę Panu dalszych sukcesów w pracy zawodowej, a także wszelkiej pomyślności w życiu osobistym".

(rp)

 

Powrót na górę strony