Aktualności

Zdradził go zapach palonej marihuany

Policyjni wywiadowcy zatrzymali 36-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. Mężczyzna wpadł po tym, jak z jego pojazdu wydobywał się charakterystyczny zapach palonej marihuany. W trakcie przeszukania pojazdu policjanci znaleźli amfetaminę i marihuanę o łącznej masie blisko 30 gramów. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W środę (11.05.2022) w nocy policyjni wywiadowcy w trakcie patrolu ulic Olsztyna zauważyli na jednym z parkingów osobowe bmw, w którym przebywało dwóch mężczyzn. Funkcjonariusze zaraz po podejściu do auta, wyczuli wydobywający się z jego wnętrza charakterystyczny zapach palonej marihuany. Policjanci postanowili wylegitymować mężczyzn oraz sprawdzić czy nie mają przy sobie narkotyków. W trakcie czynności w pojeździe przy fotelu kierowcy funkcjonariusze znaleźli dwa woreczki foliowe z zawartością białego proszku oraz zielonego suszu roślinnego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że zabezpieczono amfetaminę i marihuanę o łącznej masie blisko 30 gramów. Materiał przekazano do dalszych badań laboratoryjnych.

Właścicielem zabronionych substancji okazał się 36-letni mieszkaniec Olsztyna. Mężczyzna usłyszał już zarzuty posiadania narkotyków. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

(aj)
 

Powrót na górę strony