Aktualności

Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego

Do poważnego zdarzenia z udziałem dwóch pojazdów osobowych, doszło w rejonie skrzyżowania ul. Fabrycznej z ul. Krótką w Dobrym Mieście. Utrudnienia w ruchu trwały kilka godzin a do szpitala został przewieziony kierujący osobowym fiatem i 14-letni pasażer peugeota – na szczęście nie odnieśli poważnych obrażeń. Policjanci przypominają o obowiązku stosowania się do przepisów ruchu drogowego i dokładnego obserwowania drogi – chwila nieuwagi może doprowadzić do tragedii.

Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci z ruchu drogowego wstępnie ustalili, że sprawca zdarzenia był 33-letni kierujący fiatem, który wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu 25-letniemu kierowcy peugeota. W zdarzeniu brał udział 14-letni chłopiec podróżujący peugeotem, który karetką pogotowia został przewieziony do szpitala. Na obserwację medyczną trafił również kierowca fiata.Ostatecznie żaden z uczestników nie odniósł poważnych obrażeń i skończyło się jedynie na ogólnych potłuczeniach.

Uszkodzone pojazdy zostały zabezpieczone na policyjnym parkingu. Badanie alkomatem nie wykazało obecności alkoholu w organizmie kierowców. I choć tym razem uczestnicy zdarzenia nie odnieśli poważniejszych obrażeń, to i tak policjanci przypominają o zachowanie szczególnej ostrożności zwłaszcza w rejonie skrzyżowań czy przejść dla pieszych. Koszt chwili nieuwagi możemy spłacać do końca życia.

(rp)

Powrót na górę strony