Aktualności

Tragiczny wypadek na DK 57

Policjanci pracują na miejscu tragicznego wypadku na DK 57 w miejscowości Najdymowo z udziałem dwóch pojazdów. Niestety na skutek poniesionych obrażeń 66-latek siedzący za kierownicą opla zginął na miejscu. Trwa ustalanie wszystkich okoliczności wypadku.

W czwartek (23.06.2022) doszło do tragicznego wypadku na DK 57 w m. Najdymowo w gminie Biskupiec. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 66-letni kierujący osobowym oplem z nieznanych na ten moment przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka samochodem ciężarowym. Niestety, mimo przeprowadzonej akcji reanimacyjnej, na skutek odniesionych obrażeń, 66-letni kierujący osobowym oplem zmarł.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają wszelkie okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia. Droga w tym miejscu została zablokowana, policjanci zorganizowali objazdy.

(aj/kh)

  • Zdjęcie przedstawia auto na poboczu koloru niebieskiego na poboczu.
  • Zdjęcie przedstawia miejsce wypadku drogowego na DK 57 ; pojazdy uczestniczący oraz służby wykonujący zadania na miejscu.
Powrót na górę strony