Aktualności

Podziękowania dla policjantów z Olsztynka

„Pragnę wyrazić podziw za wnikliwość i jakość działania…” - to fragment podziękowań skierowanych do funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Olsztynku. Policjanci w ubiegłym tygodniu na gorącym uczynku zatrzymali sprawcę kradzieży z włamaniem do jednego z domów na terenie gminy Stawiguda. Cieszymy się, że nasza służba zostaje doceniona, a takie podziękowania są najlepszą motywacją do dalszej pracy.

Pan
nadinsp. Tomasz Klimek
Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie

PODZIĘKOWANIE

Szanowny Panie Komendancie chcę podziękować za działania funkcjonariuszy Policji w związku z interwencją 25.06.2022 r. dotyczącą kradzieży z włamaniem do domu jednorodzinnego. Zdarzenie miało miejsce na terenie gminy Stawiguda. Nieznany mężczyzna w sobotni wieczór włamał się do domu zabierając z niego nasze rzeczy. Dzięki błyskawicznej reakcji patrolu Policji ujęto sprawcę włamania po kilku minutach. Dziękuję za kompetentne podejście do sytuacji asp. Radosławowi Ferszt oraz st. post. Kamilowi Wiśniewskiemu z KP Olsztynek.  Funkcjonariusze w sposób  profesjonalny zatrzymali zdezorientowanego i agresywnego włamywacza. Jednocześnie pragnę wyrazić podziw za wnikliwość i jakość działania funkcjonariusza asp. Radosławowi Ferszt, który to osobiście ujawnił skradzione rzeczy na posesji, gdzie zatrzymano sprawcy włamania. Zaangażowanie funkcjonariuszy Policji w wykonywaną pracę spowodowało, że odzyskaliśmy utracone mienie.

Panie Komendancie przekazuje podziękowania oraz wyrazy uznania za wysoki poziom wyszkolenia i kompetencji podległych funkcjonariuszy.
Z wyrazami szacunku

Powrót na górę strony