Aktualności

Po wszczętej awanturze trafił do aresztu pod zarzutem posiadania narkotyków

47-letni mężczyzna po tym, jak wszczął awanturę domową, z własnego mieszkania trafił do policyjnego aresztu. Budynek Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie opuścił z zarzutem posiadania substancji zabronionych – policjanci znaleźli należące do mężczyzny kilkanaście gramów marihuany i ponad 4 gramy narkotyku 2 C-B. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałania narkomanii, 47-latkowi grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

We wtorek (20.09.2022 r.) policjanci zostali wezwani do awantury domowej, którą wg. zgłoszenia miał wszcząć 47-letni mieszkaniec Olsztyna. Interweniujący policjanci we wskazanym mieszkaniu zastali dwie kobiety, które spójnie poinformowały mundurowych, że 47-latek w godzinach porannych wszczął awanturę, po której wyszedł z domu. Funkcjonariusze w mieszkaniu sprawcy awantury znaleźli i zabezpieczyli pojemniki z narkotykami – 14 gramów marihuany i ponad 4 gramy 2 C-B. Właściciel zakazanych substancji został zauważony i zatrzymany przed budynkiem, w którym mieszkał.

47-latek usłyszał już zarzut posiadania środków odurzajacych, za co zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii może mu grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

(rp)

Powrót na górę strony