Aktualności

Policjantka z olsztyńskiej jednostki Policji brązową medalistką X MISTRZOSTW POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH W BADMINTONIE - SUCHEDNIÓW 2022

W Suchedniowie w dniach 16-18 września 2022 roku odbyły się X Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Badmintonie. W turnieju udział wzięło łącznie 78 zawodników, którzy do województwa świętokrzyskiego przybyli z całego kraju. Komendę Miejską Policji w Olsztynie reprezentowała asp. szt. Edyta Dobies-Szkamruk.

Celem turnieju poza dobrą zabawą, było wyłonienie Mistrzów Polski Służb Mundurowych w Badmintonie w 2022 roku oraz wspieranie inicjatyw na rzecz podnoszenia sprawności fizycznej w środowisku służb mundurowych, popularyzacja badmintona, a także promocja aktywnych form spędzania wolnego czasu.

W zmaganiach wzięli udział zawodnicy reprezentujący Policję, Państwową Straż Pożarną, Wojsko Polskie, Służbę Więzienną, Straż Graniczną oraz organizacje mundurowe. Przedstawicielem Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie była asp. szt. Edyta Dobies-Szkamruk – Kierownik Posterunku III Policji w Olsztynie.

Asp. szt. Edyta Dobies-Szkamruk rywalizowała w kategorii gier podwójnych 45 + i godnie reprezentowała olsztyńską jednostkę Policji. W drodze na podium nasza przedstawicielka rozegrała wiele meczów, pokonując kilkunastu rywali i zdobywając ostatecznie brązowe medale w kategoriach MIKST 45 + i DEBEL 45 +. Policjanci i pracownicy KMP w Olsztynie dumni z sukcesów Pani Kierownik z PP III w Olsztynie gratulują zwycięstwa i życzą dalszych sukcesów.

Po rozmowie z asp. szt. Edytą Dobies-Szkamruk wiemy na pewno, że udział w X MISTRZOSTWACH POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH W BADMINTONIE — SUCHEDNIÓW 2022 dał jej wiele satysfakcji. Mimo trudnych setów, wymagających zwinności i przewidywalności ruchów przeciwnika pozwolił jej na osiągnięcie wspaniałego wyniku i zwieńczenia uczestnictwa w zawodach zdobyciem dwóch brązowych medali. "Sport to zdrowie, ale również sposób na relaks i aktywny odpoczynek w czasie wolnym od służby".

(rp)

Powrót na górę strony