Aktualności

Policyjni wywiadowcy zatrzymali mężczyznę z narkotykami

Olsztyńscy wywiadowcy zatrzymali mężczyznę, który odpowie za posiadanie narkotyków. Funkcjonariusze nielegalne substancje znaleźli przy mężczyźnie oraz w jego miejscu zamieszkania. Zabezpieczono marihuanę oraz 2 C-B o łącznej masie prawie 55 gramów. 18-latek usłyszał już zarzuty. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

We wtorek (01.11.2022) policyjni wywiadowcy na jednej z ulic w mieście postanowili wylegitymować mężczyznę, który na widok funkcjonariuszy zaczął się nerwowo zachowywać. Okazał się nim 18-letni mieszkaniec Olsztyna. Mężczyzna miał powody, aby uniknąć spotkania z policjantami. W trakcie czynności przy 18-latku funkcjonariusze znaleźli dwa woreczki foliowe z zawartością zielonego suszu roślinnego. Następne partie narkotyków znalezione zostały podczas przeszukania mieszkania mężczyzny. Tym razem były to woreczki z białym proszkiem. Ze wstępnych ustaleń wynika, że zabezpieczono marihuanę oraz 2 C-B o łącznej masie prawie 55 gramów. Materiał przekazano do dalszych badań laboratoryjnych.

18-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego usłyszał zarzut posiadania substancji zabronionych. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

(aj)

 

Powrót na górę strony