Pomóż Policji w identyfikacji osób

Ukradł odzież – czy go rozpoznajesz?

Publikujemy wizerunek mężczyzny podejrzewanego o kradzież odzieży. Do zdarzenia doszło w jednym ze sklepów na terenie miasta. Wartość strat to ponad 700 złotych. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji mężczyzny widocznego na zdjęciu są proszone o kontakt z olsztyńskimi policjantami zajmującymi się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą czynności w sprawie kradzieży odzieży o wartości ponad 700 złotych. Do zdarzenia doszło 31 sierpnia 2022 roku w jednym ze sklepów na terenie miasta.  

W trakcie prowadzonych czynności policjanci zabezpieczyli nagrania z monitoringu, na których widać mężczyznę podejrzewanego o kradzież.

Informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia danych personalnych osoby widocznej na zdjęciach można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, pod nr tel. 47 731 38 42, 47 731 38 32, 47 731 34 24 lub na skrzynkę mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl. Policja zapewnia anonimowość.

(pż/rj)

  • Zdjęcie przedstawia wizerunek mężczyzny w sklepie w związku z kradzieżą.
  • Zdjęcie przedstawia wizerunek mężczyzny w sklepie w związku z kradzieżą.
Powrót na górę strony