Pomóż Policji w identyfikacji osób

Publikujemy nagranie

Policjanci z Dobrego Miasta ustalają dane personalne kobiety mogącej mieć związek z kradzieżą w jednej z drogerii. Wartość strat to prawie 2000 złotych. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji kobiety widocznej na filmie są proszone o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Dobrym Mieście wyjaśniają okoliczności kradzieży w jednej z drogerii na terenie miasta. Do zdarzenia doszło 28 listopada 2022 roku. Wartość strat to prawie 2000 złotych.

W trakcie prowadzonych czynności policjanci zabezpieczyli nagrania z monitoringu, na którym widać kobietę mogącą mieć związek z kradzieżą.

Informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia danych personalnych osoby widocznej na filmie, można przekazać do Komisariatu Policji w Dobrym Mieście, pod nr tel.: 47 731 19 47, 47 731 19 31 lub na skrzynkę mailową: dyzurny.dobre-miasto@olsztyn.ol.policja.gov.pl.

Policja zapewnia anonimowość.
(aj)

Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem "Komenda Miejska Policji w Olsztynie". Nagranie przedstawia kobietę w drogerii.

Film Film

Opis filmu: Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem "Komenda Miejska Policji w Olsztynie". Nagranie przedstawia kobietę w drogerii.

Pobierz plik Film (format mp4 - rozmiar 3.55 MB)

Powrót na górę strony